فهرست طبقات
یکشنبه, ۰۲ آذر ۱۳۹۹ ۲۰:۲۳ ۱۲
طبقه بندی: اخبار اصلی
چچ
بیمه تکمیلی رایگان برای کارگران ثابت خدمات شهری و فضای سبز

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد خبرداد؛

بیمه تکمیلی رایگان برای کارگران ثابت خدمات شهری و فضای سبز

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از پرداخت هزینه بیمه تکمیلی کارگران ثابت خدمات شهری و فضای سبز از سوی شهرداری خبرداد.

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی در این خصوص گفت: با دستور شهردار مشهد و موافقت شورای اسلامی شهر، در اصلاح بودجه سال 99 شهرداری هزینه بیمه تکمیلی نیروهای دائمی پیمانکاران در پیمانهای حجمی پیش بینی شد.
وی اضافه کرد: بر این اساس کلیه نیروهای دائمی پیمانکاران در پیمان های حجمی مشمول، بیمه تکمیلی رایگان خواهند شد و پرداخت هزینه بیمه تکمیلی کارگر از الزامات پیمان های حجمی خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه هزینه های مربوط به بیمه تکمیلی کارگران فضای سبز و خدمات شهری در آنالیز پیمان های حجمی لحاظ و از سوی شهرداری مشهد پرداخت خواهد شد، اظهارکرد: این موضوع به تصویب کمیسیون های مربوطه از جمله کمیسیون برنامه و بودجه رسیده و اعتبار مورد نیاز در اصلاح بودجه سال 99 پیش بینی شده است.
یعقوبی افزود: با این اقدام پاکبان ها، باغبان ها و کارگران فضای سبز تحت پوشش بیمه تکمیل درمان قرار می گیرند.
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد با بیان اینکه پرداخت هزینه بیمه تکمیلی این عزیزان در راستای حفظ سلامت و کاهش هزینه درمانی آنها انجام شده است، اظهار کرد: هزینه بیمه تکمیلی از سوی پیمانکاران پرداخت و شهرداری مشهد این هزینه را به پیمانکاران پرداخت خواهد کرد.
گفتنی است در حال حاضر بیش از ۱۰ هزار نفر در بخش تنظیف و رفت و روب شهری و نگهداری پارکها و فضای سبز مشغول به کار هستند که همگی آن ها به غیر از کارگران روز مزد و فصلی تحت پوشش بیمه تکمیل درمان قرار خواهند گرفت.